Monoblok Tekerlek ve Treyler Aks Satın Alınacaktır (İZBAN AŞ)

Durum İlan
Kayıt No 2015/3620
Tür MAL
Usul Açık İhale (MD19)
İhalenin Yapılacağı Yer 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR
Tarih ve Saat 17.02.2015 – 10:30
İdare İZMİR BANLİYÖ TAŞIMA CILIĞI SİSTEMİ T İCARET A.Ş.
İdare Adresi 8291 Sokak No:6 İstasyonaltı Mahallesi ÇİĞLİ/İZMİR
Tel ve faks 2323983232 – 2323248383
epostası info@izban.com.tr
WWW https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
Nitelik Tür ve Miktar İZBAN A.Ş. BÜNYESİNDE BULUNAN CAF S.A. ÜRETİMİ E 22000 MODEL TREN SETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE 1000 ADET MONOBLOK TEKERLEK VE 100 ADET TRAİLER AKS MAL ALIMI
Kapsamdaki Yer Yerli istekliler için : Tekerlekl ve aksların teslim süresi, sözleşme imza tarihinden itibaren en fazla 8 aydır. Teslim süresi olan 8 aylık sürenin içine; ürünlerin üretimi, markalama, muayene, boyama, ambalajlama, yükleme, nakliye, gümrükleme, indirme ve İdare ambarına teslim işlemleri dâhil olacaktır. Ürünlerin , teslim süresi içinde partiler halinde veya tek parti olarak teslim edilecektir. İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE BULUNAN İZBAN A.Ş. ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ AMBAR TESLİMİDİR. Yabancı istekliler için: Akreditif açılış tarihinden itibaren Tekerlek ve aksların teslim süresi en fazla 8 aydır. Teslim süresi olan 8 aylık sürenin içine; Ürünlerin üretimi, markalama, muayene, boyama, ambalajlama, yükleme, nakliye, gümrükleme, indirme ve İdare ambarına teslim işlemleri dâhil olacaktır. Ürünlerin, teslim süresi içinde partiler halinde veya tek parti olarak Teknik şartnamenin ilgili maddelerine uygun standartlarda teslim edilecektir. DAP İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE BULUNAN İZBAN A.Ş. ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ AMBAR TESLİMİDİR. İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ DAP (Delivered At Place)
İşe Başlama Tarihi Yerli istekliler için : ÜRÜNLERİN teslim süresi, sözleşme imza tarihinden itibaren en fazla 8 aydır. Teslim süresi olan 8 aylık sürenin içine;ÜRÜNLERİN üretimi, markalama, muayene, boyama, ambalajlama, yükleme, nakliye, gümrükleme, indirme ve İdare ambarına teslim işlemleri dâhil olacaktır. Tekerlekler, teslim süresi içinde partiler halinde veya tek parti olarak teslim edilecektir. İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE BULUNAN İZBAN A.Ş. ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ AMBAR TESLİMİDİR. Yabancı istekliler için: Akreditif açılış tarihinden itibaren ÜRÜNLERİN teslim süresi en fazla 8 aydır. Teslim süresi olan 8 aylık sürenin içine;ÜRÜNLERİN üretimi, markalama, muayene, boyama, ambalajlama, yükleme, nakliye, gümrükleme, indirme ve İdare ambarına teslim işlemleri dâhil olacaktır. Tekerlekler, teslim süresi içinde partiler halinde veya tek parti olarak Teknik şartnamenin ilgili maddelerine uygun standartlarda teslim edilecektir. DAP İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE BULUNAN İZBAN A.Ş. ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ AMBAR TESLİMİDİR.
Teknik Şartname ihale_dokumani_2015-3620.rar
İdari Şartname 2015-3620_idari_sartname.doc
Sözleşme Tasarısı 2015-3620_sozlesme_tasarisi.doc
Yüklenicisi -Belirlenmedi-
Uyruk Türkiye
Demiryolu İhale Etiketler:

Bir Cevap Yazın

94 / 6,642